درباره ما

شرکت نرم افزاری سپهر سایه بان شکوفایی از سال 1398 کار خود را در زمینه طراحی رزرواسیون پرواز و هتل آغاز کرد و در حال حاضر با حدود 40 پرسنل فعالیت خود را انجام میدهد.

انسانها جهت رزرو بلیط و هتل هنگام سفر به دنبال سیستم و وب سایتی با کمترین نقص و خطا و همچنین پشتیبانی پاسخگو و کارآمد هستند، که در این میان به سیستم سپهر و همچنین وب سایت جستجوی رزرو بلیط های چارتری و سیستمی sepehr360.ir و اپلیکیشن 360 اشاره کرد.

ما در سپهر جهت ارائه هرچه بهتر خروجی و کاهش هرچه بیشتر خطاهای سیستمی پشتیبانی و فعالیت خود را حتی  روزهای تعطیل و ایام نوروز جهت رفاه مسافرین انجام میدهیم.

ماموریت:

تبدیل شدن به مجموعه ای که ،ارایه خدمات و محصولات نرم افزاری با کیفیت را بر اساس نیازجامعه مسافرین، با تکیه بر افراد با انگیزه و نوآور، سر لوحه کار خود قرار داده است. از اینکه جامعه مسافرین ما را بعنوان مجموعه ای معتبر، پویا و ارزش گذار به حقوق مسافران بشناسد، باعث افتخار و انگیزه در مجموعه می شود. 

چشم انداز:

تبدیل شدن به مجموعه ای که هرروز کارهایش را بهتر از روز قبل انجام میدهد و در نتیجه باعث بهتر شدن دنیای خدمات رسانی به مسافران میشود. به عقیده ما کلمه بهترین هیچ وقت کامل بدست نمی آید و همیشه باید برای آن تلاش کرد. یعنی ما هدف خود را به گونه ای تنظیم کرده ایم که هیچ انتها و حد و مرزی برای ان وجود ندارد.

تماس با ما

 

دفتر مرکزی:  میدان انقلاب خیابان آزادی حد فاصل خیابان جمالزاده و والعصر پ 91 واحد 1

کد پستی:  1419984641

 تلفن: 91306660-021

پشتیبانی: help@sepehrsystems.net

حسابداری: acc@sepehrsystems.net

دیتا سنتر: tech@sepehrsystems.net

فروش: sales@sepehrsystems.net

وب سایت ایران تراول:mail@irantravels.ir